L‘OR valik

Kapslid

L‘OR kohvimeistrid kingivad sulle võrratu maitseelamuse.
Erguta oma meeli julge ja õrna maitse kontrastiga, mis peitub igas L‘OR kohvitassis. Hoolikalt valitud ubade kombinatsioonis vallanduvad iga sõõmuga kõik maitse- ja aroomivarjundid. Tunne kirge, mis sütitas L‘OR kohvimeistrite kõik meeled, et luua see võrratu nauding. Maitsete meistriteos.

SPLENDENTE

Rikkalik tsitruse marmelaad ja pähklisus kõlab hästi kokku elegantses ja säravas, Sinu maitsemeeli erutavas kohvis. Meeldivalt värskendav puuviljane maitse.

 

FORZA

Tammine ja lagritsane kauakestva ning pikantse järelmaitsega. Selge maitse ja intensiivse erksa lõpuga. Tõeline naudingu jõud.

 

RISTRETTO

Vürtsikad aroomid, mis vastanduvad tärkavale värskusele, viivad Sind Sumatra saare taluturule. See väljendusrikas kohv avab kohe oma mitmetahulise maitse.

 

LUNGO MATTINATA

Piimašokolaadi ja õrn tsitruse nüanss, elegantselt tagasihoidliku pehme rösti maitsega. Kohv, mis kiirgab helgust nagu esimesed varahommikused päikesekiired.

 

 

 

 

LUNGO PROFONDO

Maitseteekond, mida koged algusest lõpuni, keskmise rösti tumedate lõpunootideni. Sügavad šokolaadi- ja pähklinüansid, jõuline röst, millele vastandub pehme puuviljasus. Kauakestev ja selge järelmaitse kutsub Sind seda ikka ja jälle nautima.

 

ESPRESSO COLOMBIA

Pehme ja magus kohv, sama soe ja ahvatlev nagu kaunis Colombia.
Tsitrusviljad annavad tervikliku mitmekihilise maitse ja elegantse järelmaitse.

 

 

 

ESPRESSO PAPUA NEW GUINEA

Rikkalik ja intensiivne aroom, väljendusrikas puuviljane maitse ning tumeda rösti jõulisus.
Kohv, mis rõõmustab kõiki meeli ja kiirgab päritolumaa soojust.

 

L‘OR kapslid kohvimasinatele

L‘OR pakub uut alumiiniumkapslit, mis on spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks Nespresso® kohvimasinates * (välja arvatud Expert® *, U® *, Umilk® * ja Prodigio® * mudelid, mis on ostetud pärast 25. juulit 2016 a).

* Kolmanda osapoole kaubamärk, mis ei ole seotud JACOBS DOUWE EGBERTS’iga.

avasta

L‘OR tooted

JAHVATATUD

KOHVIOAD

KAPSLID